Trnovečki Božićni sajam
Foto: Udruga kreativnog stvaralaštva Eter

Trnovečki Božićni sajam

Pet, 7.12.2018.

Udruga kreativnog stvaralaštva Eter i prijatelji organiziraju „Trnovečki Božićni sajam“, koji će se održati u subotu 15.12. u Pastoralnom centru u Trnovcu.

Sajam će trajati od 10,00 do 18,00 sati.

Službeno otvorenje sajma bit će u 11,00 sati pozdravnim govorom Načelnika Općine Trnovec Bartolovečki, gospodina Šamec Zvonka.

trnovecki bozicni sajam

U zabavnom programu nastupaju djeca dječjeg vrtića Zeko iz Trnovca; Mali Makači KUD-a Mak iz Trnovca, te plesni studio Lena iz Trnovca. Doći će i sveti Nikola sa slatkim paketićima za sve mališane. Zahvaljujući donatorima s područja naše općine i grada Varaždina svi posjetitelji moći će kupiti tombolu, svaka je dobitna i vrijedna.

Izlagači na sajmu dolaze iz Varaždinske, Međimurske i Koprivničko Križevačke županije, te Udruge s područja naše Općine. Nakon zabavnog djela programa bit će upriličene kreativne radionice izrade Božićnih ukrasa raznim tehnikama. Svi radovi krasit će Božićno drvce u holu Pastoralnog centra.

Ulaz za posjetitelje je besplatan.

Foto: Udruga kreativnog stvaralaštva Eter

Ove web stranice koriste kolačiće kako bi poboljšale Vaše korisničko iskustvo i vodile analitiku o posjećenosti.
Saznaj više...

U redu Izbriši kolačiće